יקי בוסקילה

יקי בוסקילה
דוקטורנט, המחלקה למדע המדינה
נושא עבודת המחקר: דיפלומטיה ציבורית במבט השוואתי: שלושה מודלים של אסטרטגיות ניהול מסרים במדינות דמוקרטיות, במדינות דמוקרטיות שאינן ליברליות ובמשטרים אוטוריטאריים
מנחים: פרופ' תמיר שפר, פרופ' שאול שנהב
050-888-2502

שנותיי לאחר השרות הצבאי הוקדשו ללימודי ניהול ושיווק קמעונאי (לימודי חוץ של הטכניון) ופיתוח קריירה כמנהל שיווק ומכירות ארצי. בספטמבר 2004 נפצעתי קשה בהתהפכות ג'יפ. במסגרת תוכנית השיקום פניתי ללימודי השכלה גבוהה, אותם סיימתי בהצלחה בחוג ל"מנהל ומדיניות ציבורית" - מכללת ספיר. ב- 2013, סיימתי בהצלחה רבה (ציון עבודת הגמר: 93. ציון ממוצע התואר: 91) את התואר השני במסלול המחקרי בחוג למדע המדינה, המגמה לתקשורת פוליטית באוניברסיטה העברית בירושלים. את עבודת התזה הקדשתי לחקר אופני פעולת הדיפלומטיה הציבורית של ישראל במהלך מבצע "עופרת יצוקה". החיבור (בהנחיית פרופ' תמיר שפר) שנשא את השם:

"Public Diplomacy and Israeli Framing Tactics during A Military Confrontation:  A Two Level Game" (2013),

 זכה להצלחה והוא מועמד לפרסום כמאמר בכתב עת. בדוקטורט אני מרחיב מאוד את היריעה, עוסק בממדים נוספים ואנסה להצביע על זוויות מחקר חדשות בנושא. המחקר ויכולת התרומה שלו לתחום בכלל ולישראל בפרט, זימנו אותי בעבר להיות שותף בדיונים של "השדולה לדיפלומטיה ציבורית" בכנסת בחברת ח"כים, אנשי אקדמיה וגורמים מקצועיים ממשרד החוץ הישראלי. פעילות זו אמורה להתחדש בקרוב ואשאף להמשיך להיות שותף ולתרום את חלקי. במקביל, אני משמש כמתרגל (פרונטאלי) במס' קורסים במכללת ספיר (זכיתי להיבחר ולהיכלל ברשימת המתרגלים המצטיינים של המכללה בשנים האחרונות).